LIST PASTERSKI BISKUPA OPOLSKIEGO O KATECHEZIE W PARAFII

LIST PASTERSKI BISKUPA OPOLSKIEGO O KATECHEZIE W PARAFII Uczcie się ode mnie – mówi do nas Pan Drodzy Diecezjanie, właśnie kończy się czas wakacji i letniego wypoczynku. Wracamy do naszych co­dziennych zajęć, do szkoły, katechezy. W tej sytuacji bardziej wymowny staje się obraz Jezusa Nauczyciela i Wychowawcy z dzisiejszej Ewangelii. W minioną niedzielę słyszeliśmy jak Pan […]