Piękne PODLASIE – relacja z parafialnego wyjazdu

W Uroczystość Bożego Ciała grupa naszych Parafian (55 osób) wyruszyła na autokarową Pielgrzymkę: Podlasie i okolice. Chciałbym w kilku słowach podsumować ów wyjazd – choć przyznam, że to trudne zadanie. Nocowaliśmy w okolicach Bielska Podlaskiego, Msze Święte przeżywaliśmy ze społecznością parafialną w kościele parafialnym pw. MB z Góry Karmel w Bielsku Podlaskim. W ciągu trzech […]