Parafia Wniebowzięcia
Najświętszej Maryi Panny
w Jemielnicy

Jedziemy do Gniezna! Mistrzowie Diecezji Mistrzostwach w pilce nożnej w kategorii Ministranci

W minioną sobotę, 16 maja, w Strzelcach rozegrano półfinały oraz finały Diecezjalnych Mistrzostw LSO w piłce nożnej. Z radością informujemy, że zostaliśmy Mistrzami Diecezji Opolskiej w kategorii Ministranci. Wygraliśmy Finał Diecezjalny. Graliśmy dwoma drużynami (w kategorii M i LS). Będziemy reprezentować naszą diecezję w kategorii Ministranci w XXI Mistrzostwach Polski LSO, które odbędą się w Gnieźnie w dniach: 28-30 czerwca br. Udział Lektorów Starszych stoi pod znakiem zapytania i rozstrzygnie sie w najbliższych dniach. Serdecznie gratulujemy piłkarzom, rodzicom i opiekunom drużyn.