Proboszcz: 504 203 148  proboszcz@sanktuarium-jemielnica.pl  |   Kancelaria: 77 4625 131

Parafia Wniebowzięcia
Najświętszej Marii Panny
w Jemielnicy

Rozgrywki Dekanalne Dekanatu Strzelce Opolskie XX DIECEZJALNYCH MISTRZOSTW LSO W PIŁCE NOŻNEJ

W sobotę, 16 grudnia 2023 r. odbyły się rozgrywki dekanalne Dekanatu Strzelce Opolskie XX DIECEZJALNYCH MISTRZOSTW LSO W PIŁCE NOŻNEJ. Turniej odbył się w Strzelcach Opolskich. W turnieju wzięło udział 18 drużyn z naszego dekanatu – cieszy tak wielka liczba uczestników.

Naszą parafię reprezentowały cztery drużyny: dwie – w kategorii ministranci oraz po jednej w kategorii lektorzy młodsi i lektorzy starsi. Emocji i wrażeń było sporo. Zajęliśmy:

• III miejsce w kategorii ministranci,
  • I miejsce w kategorii lektorzy młodsi,
  • I miejsce w kategorii lektorzy starsi,
  • cieszymy się też najlepszym bramkarzem w kategoriach: lektorzy młodsi i starsi oraz najlepszym strzelcem w kategorii lektorzy młodsi.

Serdecznie gratuluję wszystkim uczestnikom turnieju. Lektorom gratuluję awansu do kolejnego etapu już na szczeblu diecezjalnym.

Dziękuję Chłopakom i ich Rodzicom za ogromne zaangażowanie, za kibicowanie i za wszelką pomoc.

ks. Krzysztof, opiekun LSO Parafii