Proboszcz: 504 203 148  proboszcz@sanktuarium-jemielnica.pl  |   Kancelaria: 77 4625 131

Parafia Wniebowzięcia
Najświętszej Marii Panny
w Jemielnicy

Pielgrzymka: Praga i okolice

Serdecznie zapraszamy na wyjazd-pielgrzymkę „Praga i okolice” w dniach 02.05. – 05.05.2024. Oferta jest bardzo atrakcyjna jeśli chodzi o ilość miejsc, które grupa będzie zwiedzać. W programie, aby troszeczkę urozmaicić, dodano rejs po Wełtawie oraz kolację w klimatycznej, typowo czeskiej restauracji. Na spokojnie znajdziemy również czas na odpoczynek oraz czas wolny.

W cenie, tak jak podaje oferta, jest: nocleg w 4* hotelu w pokojach 2-3 osobowych z śniadaniami i obiadokolacjami + 1 obiadokolacja w restauracji, ubezpieczenie, opieka pilota/przewodnika, opłaty na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy.

Każdego dnia organizowana będzie Msza Święta.

Uczestnicy pielgrzymki proszeni są o wpłatę u ks. Krzysztofa drugiej raty (500 zł) – do 05.02.2024. Trzecią ratę (500) należy wpłacić do 02.04.2024.

Ks. Krzysztof przypomina, że dodatkowo należy posiadać kwotę 1400 Koron Czeskich (będzie zebrana w autokarze w dniu wyjazdu: obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, taksa klimatyczna, opłaty parkingowe, itp. związane z realizacją programu).